FHU Armax
Przewodowy licznik klientów. Licznik osób CC4/TLS-500/EA-1

Przewodowy licznik klientów. Licznik osób

Opis produktu

Przewodowy licznik CC4 jest rozwiązaniem umożliwiającym zliczanie osób wraz z dostępem do wyników za pośrednictwem platformy on-line. Szeroka gama obsługiwanych czujników gwarantuje kompatybilność z większością rozwiązań dostępnych na rynku. Centralka licznika połączona jest przewodowo z czujnikami bariery bocznej lub czujnikami sufitowymi. Szerokość przejścia przy zastosowaniu bariery bocznej do ok 6,5 m przy zastosowaniu maksymalnie 4 przewodowych  czujników sufitowych do ok. 4 m.   Komunikacja centralki odbywa się  za pośrednictwem sieci WiFi co umożliwia montaż bezpośrednio przy wejściu, bez konieczności montażu okablowania do routera. Protokół SSL oraz szyfrowanie AES256 gwarantują bezpieczeństwo wysyłanych danych na serwer, a pełna autonomiczność urządzenia nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerze w placówce.

System posiada możliwość generowania wyników o każdej porze poprzez panel on-line dedykowany dla Państw placówki, do którego dostęp jest przez przeglądarkę z dowolnego urządzenia (komputer, telefon, tablet) z dostępem do internetu. W panelu on-line znajdują się dane z urządzenia dedykowanego do konkretnej placówki, które można wyświetlać w różnych formach graficznych (wykresy słupkowe, liniowe itp.).  Dane można generować w dowolnym zakresie dat w rozbiciu na dni, godziny lub minuty oraz eksportować no. do pliku CSV.

Platforma on-line umożliwia dodawanie kolejnych systemów zlokalizowanych w innych placówkach. 

Rozwiązanie to jest całkowicie autonomiczne i nie wymaga do pracy absolutnie żadnego komputera, dodatkowego oprogramowania oraz obsługi z Państwa strony dzięki czemu wyniki zliczenia i same raporty nie są uwarunkowane w żaden sposób błędem ludzkim. Raz skonfigurowany i zainstalowany system już zawsze będzie działał dokładnie w taki sam sposób. Do poprawnej pracy urządzenia wymagany jest jedynie dostęp do sieci Wi-Fi w obiekcie.

Zestaw składa się z centralki połączonej przewodowo z z wybranym typem i ilością (w zależności od szerokości wejścia) czujników. Centralka musi znajdować się w pobliżu zasilania 230V i zasięgu sieci WiFi obiektu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Zasilanie centralki - 12V DC(zasilacz w zestawie)
Zasilanie czujnika - 12V DC(w gnieździe RJ12)
Komunikacja -Wi-Fi (WEP, WPA/WPA2), protokół SSL
Sygnalizacja wejścia -Możliwość uruchomienia sygnału dźwiękowego
Raporty - platforma online
Typ czujników - PNP-LO / 4 kanały zliczające(lub 2x dwukierunkowy)

SYSTEM ZLICZANIA OSÓB, LICZNIK KLIENTÓW, LICZNIK ODWIEDZIN, ZLICZANIE LUDZI, LICZENIE ODWIEDZAJĄCYCH, LICZNIKI OSÓB, LICZNIK KLIENTÓW WROCŁAW, LICZENIE KLIENTÓW WARSZAWA 

Interesuje cię ten produkt? Masz pytania? Napisz...
Imię i nazwisko: *
Nazwa firmy: 
Telefon: 
Adres e-mail: *
Nazwa produktu: 
Wiadomość: 
Przepisz kod z obrazka: *
Pola oznaczone "*" są wymagane do wypełnienia.