FHU Armax
Bezprzewodowy system zliczania klientów. Licznik klientów CC4 FS

Bezprzewodowy system zliczania klientów. Licznik klientów CC4 FS

Opis produktu

Oferujemy autonomiczny system zliczania klientów oparty na bezprzewodowych czujnikach oraz bezprzewodowej centralce, który posiada możliwość generowania wyników o każdej porze poprzez panel on-line dedykowany dla Państw placówki, do którego dostęp jest przez przeglądarkę z dowolnego urządzenia (komputer, telefon, tablet) z dostępem do internetu. W panelu on-line znajdują się dane z urządzenia dedykowanego do konkretnej placówki, które można wyświetlać w różnych formach graficznych (wykresy słupkowe, liniowe itp.).  Dane można generować w dowolnym zakresie dat w rozbiciu na dni, godziny lub minuty oraz eksportować no. do pliku CSV.

Platforma on-line umożliwia dodawanie kolejnych systemów zlokalizowanych w innych placówkach. 

Rozwiązanie to jest całkowicie autonomiczne i nie wymaga do pracy absolutnie żadnego komputera, dodatkowego oprogramowania oraz obsługi z Państwa strony dzięki czemu wyniki zliczenia i same raporty nie są uwarunkowane w żaden sposób błędem ludzkim. Raz skonfigurowany i zainstalowany system już zawsze będzie działał dokładnie w taki sam sposób. Do poprawnej pracy urządzenia wymagany jest jedynie dostęp do sieci Wi-Fi w obiekcie. Brak konieczności instalowania jakiegokolwiek okablowania systemowego pozwala uniknąć ingerencji w infrastrukturę obiektu.

Zestaw składa się z bezprzewodowego czujnika umieszczanego nad wejściem lub z boku wejścia, który łączy się radiowo z centralką. Centralka musi znajdować się w pobliżu zasilania 230V (np. mebel kasowy) i być w zasięgu sieci WiFi obiektu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Zasilanie centralki - 12V DC(zasilacz w zestawie)
Zasilanie czujnika - Bateria 3,6V(czas pracy do 3 lat)
Komunikacja z czujnikiem - Bezprzewodowa 2,4Ghz
Sygnalizacja wejścia -Możliwość uruchomienia sygnału dźwiękowego
Raporty - platforma online
Komunikacja -Wi-Fi (WEP, WPA/WPA2), protokół SSL
Zasięg bezprzewodowy - do 30m otwartej przestrzeni

LICZNIK KLIENTÓW. SYSTEM ZLICZANIA OSÓB. LICZNIK OSÓB. BEZPRZEWODOWY LICZNIK KLIENTÓW. ANALIZA KLIENTÓW. LICZNIK KLIENTA.

Interesuje cię ten produkt? Masz pytania? Napisz...
Imię i nazwisko: *
Nazwa firmy: 
Telefon: 
Adres e-mail: *
Nazwa produktu: 
Wiadomość: 
Przepisz kod z obrazka: *
Pola oznaczone "*" są wymagane do wypełnienia.