FHU Armax

Klipsy ubraniowe

Akcesoria do systemów bramek przeciwkradzieżowych. Klipsy antykradzieżowe, metki antykradzieżowe. Zabezpieczenia antykradzieżowe do sklepów, aptek, księgarń i bibliotek.

W naszej ofercie znajdują się atrakcyjne cenowo, zabezpieczające akcesoria przeciwkradzieżowe,  jak antykradzieżowy klips ubraniowy, zabezpieczające metki antykradzieżowe, paski magnetyczne, etykiety akustomagnetyczne oraz przeciwkradzieżowe metki radiowe 8.2 MHz. Wszystkie oferowane metki, paski, etykiety zabezpieczające oraz klipsy ubraniowe są nowe, gwarantując prawidłową detekcję oraz wywołanie alarmu w przypadku   nieautoryzowanego przejścia przez system bramek zabezpieczających zainstalowanych w Państwa sklepie.

Antykradzieżowe, ubraniowe klipsy zabezpieczające - EAS

 

 


 Antykradzieżowe metki, etykiety zabezpieczające - EAS

 

 


 

Dezaktywatory, klucze magnetyczne, rozszywacze - EAS

 

W ofercie znajdują się też zabezpieczenia antykradzieżowe sklepowe, zabezpieczenia antykradzieżowe do księgarni, zabezpieczenia płyt CD i gier komputerowych, safery, klipsy butelkowe, zabezpieczenia antykradzieżowe na alkohol, klipsy butelkowe, klipsy barwiące, linki do zabezpieczenia obuwia i torebek, klipsy antykradzieżowe na blistry,  zabezpieczenia do odzieży sportowej, zabezpieczenia antykradzieżowe ubrań motocyklowych i wiele innych które pozwalają na zabezpieczenie dowolnego produktu.