FHU Armax

Klipsy ubraniowe

Akcesoria do systemów bramek przeciwkradzieżowych. Klipsy antykradzieżowe, metki antykradzieżowe. Zabezpieczenia antykradzieżowe do sklepów, aptek, księgarń i bibliotek.

W naszej ofercie znajdują się atrakcyjne cenowo, zabezpieczające akcesoria przeciwkradzieżowe,  jak antykradzieżowy klips ubraniowy, zabezpieczające metki antykradzieżowe, paski magnetyczne, etykiety akustomagnetyczne oraz przeciwkradzieżowe metki radiowe 8.2 MHz. Wszystkie oferowane metki, paski, etykiety zabezpieczające oraz klipsy ubraniowe są nowe, gwarantując prawidłową detekcję oraz wywołanie alarmu w przypadku   nieautoryzowanego przejścia przez system bramek zabezpieczających zainstalowanych w Państwa sklepie.

Antykradzieżowe, ubraniowe klipsy zabezpieczające - EAS

 

 


 Antykradzieżowe metki, etykiety zabezpieczające, paski magnetyczne - EAS

Etykiety antykradzieżowe RF – duże (najpopularniejsze 4x4cm, występują również 3x3 cm oraz 5x5cm), płaskie, nie można ich naklejać na powierzchnie metalowe metalizowane, a także na powierzchnie wklęsłe i wypukłe, działające przy maksymalnym rozstawie anten RF wynoszącym około 120-160cm.

Etykiety antykradzieżowe AM - mniejsze (4,5x1cm), przez co trudniejsze do zlokalizowania i odklejenia przez złodzieja, nie można ich naklejać bezpośrednio na powierzchnie metalowe, metalizowane, a także na powierzchnie bardzo wklęsłe i wypukłe, działające przy maksymalnym rozstawie anten wynoszącym około 180-200cm.

Etykiety antykradzieżowe EM - najdyskretniejsze (długości od 32mm, ale najpopularniejsze to 51mm i 63mm, gdyż zapewniają doskonałą detekcję i bezpieczeństwo produktów), całkowicie płaskie, umożliwiające zabezpieczenie drobnych produktów, można je naklejać na powierzchnie metalowe metalizowane, a także na powierzchnie wklęsłe i wypukłe, zapewniają detekcję również w folii aluminiowej(!). Występują również w długościach 90mm oraz 165mm doskonale nadające się do zabezpieczania płyt CD oraz książek. Działają przy maksymalnym rozstawie anten wynoszącym około 95-100cm.

 


 

Dezaktywatory, klucze magnetyczne, rozszywacze - EAS

 

W ofercie znajdują się też zabezpieczenia antykradzieżowe sklepowe, zabezpieczenia antykradzieżowe do księgarni, zabezpieczenia płyt CD i gier komputerowych, safery, klipsy butelkowe, zabezpieczenia antykradzieżowe na alkohol, klipsy butelkowe, klipsy barwiące, linki do zabezpieczenia obuwia i torebek, klipsy antykradzieżowe na blistry,  zabezpieczenia do odzieży sportowej, zabezpieczenia antykradzieżowe ubrań motocyklowych i wiele innych które pozwalają na zabezpieczenie dowolnego produktu.

WARSZAWA, WROCŁAW, GDAŃSK, GDYNIA,  SUWAŁKI, BIAŁYSTOK, OLSZTYN, SIEDLCE, LUBLIN, RZESZÓW, KIELCE,  TARNÓW, KRAKÓW,  KATOWICE,  CZĘSTOCHOWA,  OPOLE,  ZIELONA GÓRA,  POZNAŃ,  TORUŃ,  BYDGOSZCZ,  PIŁA,  SZCZECIN,  KOSZALIN, PŁOCK, KALISZ