FHU Armax

Które bramki antykradzieżowe sprawdzą się w Twoim sklepie?

Jakie bramki antykradzieżowe wybrać ? Opublikowany:18.12.2018 11:51:33

Właściciele sklepów nieustannie mają do czynienia z nieuczciwymi osobami, które wynoszą produkty z lokali handlowych bez ich wcześniejszego opłacenia. Kradzieże są niestety na porządku dziennym i często w znaczącym stopniu obniżają dzienny przychód sklepu. Co zrobić, żeby zminimalizować swoje straty i powstrzymać tego typu niezgodną z prawem aktywność? 

Warto wyposażyć swój lokal w systemy zabezpieczające jak np. bramki antykradzieżowe. Razem z monitoringiem to najskuteczniejszy sposób na szybkie zatrzymanie osób, które dokonały kradzieży. Na rynku znajduje się kilka typów bramek. Zastanawiasz się, które najlepiej sprawdzą się w Twoim sklepie?

Bramki antykradzieżowe radiowe

Tego typu bramki wykorzystują fale radiowe o określonej częstotliwości do wykrywania klipsów znajdujących się na asortymencie sklepu. Podczas próby wyniesienia z lokalu niezapłaconego towaru bramki informują o tym poprzez alarm świetlny oraz akustyczny. Bramki radiowe doskonale sprawdzą się w sklepach odzieżowych. Ich główną zaletą jest niska cena oraz bardzo dobra wykrywalność klipsów.

Bramki antykradzieżowe akustomagnetyczne

Bramki akustomagnetyczne mają szeroki zasięg wykrywania etykiet oraz klipsów. Ponieważ są wyjątkowo czułe na zabezpieczone towary, doskonale sprawdzą się przy szerokich wejściach, ponieważ mogą być od siebie oddalone bardziej niż inne bramki. Ponadto pozwalają na skuteczne wykrywanie zabezpieczonych produktów metalowych, co jest utrudnione w przypadku innych systemów zabezpieczających. Warto znaleźć firmę, która oferuje montaż bramek o zróżnicowanym wyglądzie, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do wystroju sklepu. Bramki akustomagnetyczne w wielu kolorach oferuje renomowana firma, która specjalizuje się w systemach zabezpieczających Armax z Warszawy.

Bramki elektromagnetyczne

Jeżeli szukasz bramek, które potrafią wykrywać kradzież naprawdę małych produktów, postaw na bramki elektromagnetyczne. Doskonale sprawdzają się w lokalach oferujących małogabarytowy asortyment oraz artykuły elektroniczne. Tego rodzaju bramki mogą być stworzone z drewna lub tworzyw sztucznych, dlatego bez trudu dopasujesz je do aranżacji sklepu.

Systemy zabezpieczające w postaci klipsów i bramek antykradzieżowych to doskonały sposób na zminimalizowanie prób kradzieży w sklepach. Decydując się na montaż bramek, postaw na godną zaufania firmę, która ma bogate doświadczenie w branży i zajmuje się również konserwacją oraz naprawą systemów zabezpieczających w sklepach, bibliotekach i centrach handlowych.

Jak ograniczyć kradzieże w sklepie ? Kradzieże w sklepach. Zabezpieczenie przed kradzieżą. Systemy antykradzieżowe. Jak nie dopuścić do kradzieży w sklepie ?