FHU Armax

Jak zabezpieczyć sklep przed kradzieżą?

Jak zabezpieczyć sklep przed kradzieżą? Opublikowany:18.12.2018 11:58:59

Zastanawiasz się, jak uchronić sprzedawane w Twoim sklepie produkty przed działaniami nieuczciwych osób? Chciałbyś w końcu zminimalizować straty wywołane częstymi kradzieżami i dobrze zabezpieczyć sklep przed takimi zdarzeniami w przyszłości? Dowiedz się, jak skutecznie działać, aby bez problemu zatrzymywać osoby wynoszące towar, za który nie zapłaciły.

Niestety właściciele sklepów często notują straty spowodowane kradzieżami. Jak zabezpieczyć lokal oraz towar, aby uniemożliwić podejrzanym osobom szansę na przywłaszczenie cudzego mienia?

Przede wszystkim monitoring

Monitoring pozwala skutecznie kontrolować sytuację w sklepie. Oko kamery czujnie śledzi wszystkie wydarzenia mające miejsce w lokalu. Jeżeli oczekujesz najlepszej ochrony, z pewnością zainteresuje Cię zaawansowany technologiczne system CCTV, który pozwala na połączenie komputera, telewizji nadzorującej i kas fiskalnych w jeden sprawnie działający organizm. Dzięki temu pracownik ochrony może śledzić na monitorze obraz z kamery oraz wszystkie dane związane z transakcją na kasie fiskalnej. To innowacyjne rozwiązanie doskonale sprawdza się nie tylko w sklepach, ale także na ulicach miast, parkingach, lotniskach i dworcach. Z każdym rokiem rośnie także liczba osób prywatnych, decydujących się na zainstalowanie CCTV na terenie własnej posesji. To bez wątpienia propozycja dla osób pragnących najskuteczniejszej ochrony, która znajduje się ofercie cieszącej się renomą firmy Armax z Warszawy.

Klipsy oraz bramki antykradzieżowe

Jeżeli chcesz zminimalizować liczbę potajemnie wynoszonych ze sklepu rzeczy, postaw na wzajemnie dopełniające się produkty – bramki antykradzieżowe oraz klipsy. Ten zestaw gwarantuje ograniczenie kradzieży w każdym sklepie. Cały asortyment znajdujący się na terenie Twojego lokalu powinien zostać wyposażony w specjalistyczne klipsy, metki lub paski magnetyczne, natomiast wejście do sklepu – w bramki antykradzieżowe. Na rynku znajdziesz bramki różnego rodzaju – akustyczno-magnetyczne, elektromagnetyczne oraz radiowe. Celem ich obecności jest wykrywanie klipsów, które powinny zostać ściągnięte podczas transakcji zakupu towaru. Jeżeli ktoś spróbuje opuścić sklep bez zapłacenia za dany produkt, w bramkach aktywowany zostanie alarm.

Warto zminimalizować skutki działania nieuczciwych osób i uniemożliwić próby kradzieży w swoim sklepie. Najlepiej postawić na sprawdzony system zabezpieczający, którego instalację należy powierzyć godnej zaufania i doświadczonej firmie, która specjalizuje się w produktach do monitoringu oraz bramkach antykradzieżowych. Wówczas zyskamy pewność, że wszelkie próby kradzieży zostaną wychwycone i powstrzymane w odpowiednim momencie.  

Zabezpieczenia przeciwkradzieżowe dla małego sklepu. Sklepy mają kilka możliwości zabezpieczenia się przed kradzieżą. Zabezpieczenie dla towaru w sklepie. Handlowcy kontra sklepowi złodzieje. Jak się bronić przed kradzieżą ? Sklepowe zabezpieczenia odzieży przed kradzieżą. Zabezpieczenie przed kradzieżą w marketach.